KALENDARZE NA NOWY ROK, JAKO PAMIĄTKA Z ORSZAKU TRZECH KRÓLI SĄ PREZENTEM OD KSIĘŻY. ZAPRASZAMY DO NABYWANIA

Ponad 2 tys, lat temu rozgwieżdżone niebo nad Betlejem widział nie jeden człowiek. Jednak tylko Trzej Królowie zainteresowali się gwiazdą na niebie – znakiem narodzin Króla. Nazywamy ich Mędrcami. Zaufali proroctwu, że Betlejem jest miejscem narodzin Mesjasza. Odtąd stali się symbolem rozumnej wiary. Czy dołączysz do nich w centrum roztocza? 6 stycznia 2017 r. o godz. 11.30, przy Kościele na wodzie w Zwierzyńcu, rozpocznie się wielki manifest wiary. Kogo spotkają Królowie i gdzie? Czy znajdą Mesjasza? Przyjdź i zobacz teatr w drodze. 6 stycznia o godz. 11.30. Parafia Zwierzyniec zaprasza.

środa,
18 września 2019