W ostatnim tygodniu żegnali się z naszą parafią osoby niepełnosprawne intelektualnie

Prezes Stowarzyszenia Jacek Zalewski, Kawaler Orderu Uśmiechu - ojciec niepełnosprawnego Kuby od 12 lat organizuje zimowe ferie dla osób niepełnosprawnych, co roku jeżdżąc w inne miejsca. Tym razem przybyli do Zwierzyńca na 2 tygodnie. Dziękujemy za ich obecność. Z tej też okazji odbył się bal pożegnalny dla nich w Auli Teatralnej Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Zwierzyńcu na którym zagrał Zespół Iluzer z Przemyśla Anita, Łukasz i Karol. Na balu nie zabrakło również naszej młodzieży, która w ramach wolontariatu uczestniczyła w zabawie.

piątek,
25 maja 2018

Piątek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II