10 grudnia 2017 II Niedziela Adwentu.

1.     Dziś modlimy się w intencjach Kościoła na Wschodzie, Tamtejsi bracia w wierze potrzebują naszej pomocy. Dlatego razem z modlitwą dzielimy się z nimi darem serca w postaci ofiar składanych do puszek na „ Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie."

2.     Do waszych domów dociera opłatek świąteczny. Roznoszą go p. kościelny oraz członkowie Legionu Maryi. Prosimy przyjmijcie ten znak obecności Chrystusa z uszanowaniem. Jeżeli do kogoś opłatek nie dotrze, zapraszamy osobiście do zakrystii.

3.     Są do nabycia wigilijne świece. Ofiary przy tej okazji składane przeznaczmy na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

4.     Każdego dnia o g. 7.00 sprawujemy mszę świętą zwaną roratnią. Przychodzimy ze świecami, by wspólnie trwać w oczekiwaniu na przyjście Pana.

5.     Od najbliższego piątku przeżywać będziemy rekolekcje adwentowe. Zapraszamy na g. 8.00,12.00 i 17.00. Obrocz w piątek o g. 10.00 a w sobotę o g. 15.00. Sochy - piątek g. 15.00, sobota g. 10.00. Zakończenie rekolekcji w niedzielę. Kapłani będą nam służyć w konfesjonale w sobotę. Sochy,

6.     Za tydzień w niedzielę zapraszamy kandydatów do bierzmowania oraz Radę Parafialną. Oba spotkania po mszy św. wieczorowej.

7.     Również za tydzień w niedzielę Warsztat Terapii Zajęciowej w Zwierzyńcu poprowadzi świąteczną akcję sprzedaży Stroików i Ozdób Bożonarodzeniowych.

8.     Pod kościołem została otwarta nowa kaplica adoracji Najświętszego Sakramentu. W największej z sal odnowionej i podgrzewanej będziemy spotykać się na modlitwie i przy innych okazjach.

poniedziałek,
18 grudnia 2017