Młodzież w Topólczy

26 września 2015 r. nasza młodzież KSM (11 osób) z ks. Jarkiem uczestniczyła w spotkaniu przygotowującym do tegorocznych Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Mogliśmy wysłuchać wielu pięknych piosenek religijnych w wykonaniu młodzieży naszego Dekanatu. Nie zabrakło modlitwy i refleksji. Odśpiewaliśmy dziesiątek różańca św., przyjęliśmy Błogosławieństwo Boże i trzymając się za ręce, piosenką "Kiedy już zmrok zapada" pożegnaliśmy Chrystusa obecnego wśród nas. Spotkanie zorganizował ks. Dziekan i Proboszcz miejsca, który zaprosił wszystkich nie tylko do kościoła, ale i do plebanii na posiłek. Bogu niech będą dzięki za wspaniałe dzieła, które czyni wśród nas.

piątek,
25 maja 2018

Piątek, VII Tydzień zwykły
Rok B, II